Vourvourou - Sithonia
[quote=donie][quote=des4]
  donie pisze:

   des4 pisze:

   Jedziemy tam sierpniu do hotelu Vergos. 3 rodziny z dziećmi, więc nastawiamy się na pobyt bardziej stacjonarny, ale parę wycieczek chcemy zaliczyć oczko Jeśli ktoś był tam lub w okolicy i może podzielić się wrażeniami - plaża, zakupy, knajpy, ciekawe miejsca, - będę wdzięczny za info.


  Witam
  W tamtych okolicach byłam w zeszłym roku.
  Hotelik bardzo fajny, niedaleko bo 5 min drogi znajduje się plaża KARIDI koniecznie musicie ją odwiedzić ( delikatny piaseczek, lasek piniowy i przepiękna laguna )
  Sama miejscowość troszeczkę nudna ( ale to moje indywidualne zdanie ).
  W pobliżu można wykupić rejs na ATHOS oraz pozwiedzać Sithonię i Kasandrę, polecam także jakieś 40 km jaskinię ( jak znajdę nazwę to napiszę )oczywiście jeszcze do dyspozycji pozostają Saloniki i dłuższa wycieczka na METEORY.

  pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku


dzięki za info, jeśli możesz napisz coś więcej o hotelu - obsługa, plaża, czystość, wyposażenie apartamentów (ważne!)

jak z knajpami w okolicy?[/quote]

Obsługa hotelu jest OK, wyposażenie apartamentów wystarczające ( zależy czego oczekujesz - to jest Grecja więc na wszystko mają czas ), knajpki w okolicy są, ale jak będzie mieć auto to polecam wycieczki do innych miejscowości i na Plaże: KARIDI, ORANGE BEACH, TORONI, KALAMITSI, SARTI.[/quote]

ok. jeśli więc chodzi o szczegóły mam kilka pytań:

- chcemy wykupić śniadania, co tam serwują? wiem ze w Grecji zwykle jest to pieczywo, jajo, ser, pomidor i jakaś wędlina czyli nic nadzwyczajnego...jak z napojami, płatkami itp?

- wyposażenie aneksów kuchennych w apartamentach - garnki, patelnie, sztućce, kubki itp.,co jest, a co zabrać ze sobą z Polski?

- częstotliwość sprzątania, wymiana pościeli/ręczników, czy są dostępne ręczniki plażowe?


  PRZEJDŹ NA FORUM