Grecja z pontonem
    qwq pisze:

    Właśnie zaczynam planować przyszłoroczny urlop w Grecji i chciałbym zabrać ze sobą ponton. Planuję wybrać się na Lefkadę. Na razie szukam noclegu w okolicach miejscowości Poros i Mikros Gialos. Jak myślicie czy to dobra lokalizacja, czy jest tam możliwość cumowania pontonu, no i najważniejsze czy są jakieś fajne miejscówki gdzie można popłynąć?
    Szukałem informacji na temat pływania pontonem, ale nigdzie nie mogę nic znaleźć. Chodzi mi przede wszystkim czy są jakieś wymagane dokumenty, winiety lub opłaty umożliwiające pływanie po wodach greckich i jak wygląda cumowanie sprzętu. Czy są jakieś bojki lub oczka w porcie do których można się podczepić?
    Szukam jakichkolwiek informacji. Każda informacja jest dla mnie cenna.
    Pozdrawiam


Byłem z żonką w tym roku w Mikros Gialos właśnie z kajako-pontonem. Właściwie do Mikros Gialos trafiliśmy zupełnie przypadkiem w poszukiwaniu kwater (nic nam nie pasowało wcześniej) no i kwaterkę też przypadkiem udało się zdobyc (było jeszcze przed sezonem i byliśmy pierwszymi turystami w tym motelu). O tyle nam się udało, że kwaterka była tuż przy morzu, po kamiennych schodkach na co prawda betonowo-kamienną plaże, ale jednak prywatną. Na "plaży" tej zostawiałem mój kajak dmuchany, więc co tu dużo mówic była wygoda. A do kwaterki mieliśmy 30-40 sekund;-) Udało się nam cenowo bo płaciliśmy 14e za osobę. Motelik to Eptanisa Apt-Hotel, a my mieszkaliśmy w budynku Zante. Pozdrawiam


  PRZEJDŹ NA FORUM