Kurs greckiego na Peloponezie
Drugi kurs greckiego w Grecji odbędzie się w 2 połowie maja (17-31) w Paralio Astros na Peloponezie. wesoły Samolotem można dolecieć do Aten lub Kalamaty.

Wstępnie planujemy pierwszy tydzień dla początkujących, a drugi dla bardziej zaawansowanych (jeśli chcecie wpaść tylko na tydzień). Wielu z Was pasuje też opcja 10-dniowa, więc jej nie wykluczamy.
Tak jak poprzednio nie ma podziału na poziomy: uczymy się od siebie nawzajem pod czujnym uchem lektorki oraz z pomocą naszych greckich gospodarzy. wesoły Nie zamykamy się w sali lekcyjnej by zakuwać gramatykę, ale wychodzimy w teren i uczymy się w praktyce rozmawiając z miejscowymi i ze sobą nawzajem.
Przewidujemy ok. 25 godzin wspólnej nauki pon.-pt. poczynając od wspólnego przygotowywania śniadań, wyjść na miasto, bazar, do tawerny, na zakupy, na plażę czy spacery.

Według Waszego zainteresowania planujemy też program agroturystyczny: np. robienie wina, serów, mini-kurs gotowania z Christianą Gardikioti, itp. a także zwiedzanie: dzień starożytny, dzień bizantyński, dzień współczesny = okoliczne góry i malownicze wioski. Możemy też zorganizować atrakcje sportowe czy wędrówki górskie.

Zakwaterowanie:
Castleview petite hotel spa
po 2-3 osoby na studio

Jest możliwość przedłużenia pobytu.
Przelot na własną rękę.
Program agroturystyczny może być bardziej intensywny lub mniej, zależnie od potrzeb.

Nasz wyjazd będzie jednym z elementów projektu Christiany Gardikioti “The Meraki People” https://www.facebook.com/profile.php?id=269767659843100&ref=ts&fref=ts , który ma na celu rewitalizację tego pięknego regionu m.in. przez agroturystykę. Czujcie się zaproszeni do dołączenia do tej grupy. wesoły

Zgłoszenia: biuro@e-polyglots.com .

Dołącz do wydarzenia na Facebooku (Kurs greckiego na Peloponezie wesoły) i obejrzyj fotki z poprzedniego kursu.


  PRZEJDŹ NA FORUM