Promy w Grecji
  MYCZU pisze:

   Mistral pisze:

   Dzięki za info, właśnie dostałem na maila potwierdzenie kupna biletu, zwłoka wynika z czasu trwania operacji bankowych, po samym kupieniu nie ma żadnej informacji mailowej, dopiero po otrzymaniu pieniędzy, dlatego warto zrobić screen albo zdjęcie ekranu z nr rezerwacji i podanymi danymi.
   Tak przy okazji to widzę że promy zdrożały, w lipcu za Pireus-Paros było 31E/osobę teraz 35E, może to kwestia krótkiego terminu i polityki podobnej jak w tanich liniach lotniczych.


  Mistral.

  Rozumiem że wybierasz się na PAros. Jeżeli to możliwe bardzo proszę o info, szczególnie o apartamentach z basenami. Jestem na etapie przeglądania i rezerwacji przyszłorocznych wakacji, właśnie na Paros.
  Co do cen promów. Cena niezależna od terminu rezerwacji - stała przez cały rok. Należy pamiętać iż podniesiono VAT na usługi z 13% na 23% w lipcu tego roku.

Napisz w jakiej części Paros chcesz przebywać to może coś zobaczę na miejscu.Wczoraj rezerwowałem na bookingu, do wyboru do koloru, ceny lecą na łeb na 10 dni przed przyjazdem.


  PRZEJDŹ NA FORUM