Kursy walut 06.06.2014
Des...to Ty sobie daruj komentarze odnośnie tego kto co ma sobie darować. Dla Ciebie jest czarny i biały i ok nic mi do tego, dla mnie istnieją jeszcze odcienie szarości i Tobie również nic do tego. Mamy demokrację, każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii.

Dla mnie te wszystkie zagrywki (i jest to moje prywatne zdanie) mają na celu zdestabilizować i zdyskredytować polski Rząd w oczach obywateli, bo komuś bardzo nie na rękę jest to co się obecnie w Kraju dzieje i być może zadzieje. Ten ktoś (finansowe lobby, Soros, Berlin, USA, lewicowy Eurokołchoz, opozycja, ktoś lub coś innego) zastosuje więc każdy możliwy instrument, aby do takiej sytuacji doprowadzić.

Jeszcze słowo odnośnie firm ratingowych. Prawda jest taka, że wystawią dokument taki za jaki Klient dobrze zapłaci, w przypadku S&P tym Klientem na pewno nie był Rząd Polski. Zresztą czym my się przejmujemy w 2009 roku dla GW niejaki R.Petru wypowiadał się, że za przeproszeniem ratingi to można sobie w d...pę wsadzić. (moja wulgarna interpretacja w skrócie). Oddając jednak prawdę, obecnie uważa zupełnie inaczej...


  PRZEJDŹ NA FORUM