Σιγά, σιγά..... czyli jesień na Krecie….
Witajcie bardzo szczęśliwy siadajcie wygodnie

    dubaj pisze:

      piekara pisze:

      Korzystam jeszcze z linka ze zwrotną nagrodą w wysokości 40 USD za rezerwację i noclegi mamy ogarnięte….
    Rozwiniesz...?

Rozwijam, od czasu do czasu są linki na zwrot 40USD/GBP przy rezerwacji za 80,200 czy 250 USD/EUR. Aktualnie ciężko z działającymi linkami (znajdziesz na forum fly4free). Trzeba kliknąć na link, na dole pokaże Ci się informacja o tym, że korzystasz z promocji i dopiero teraz logujesz się na swoje konto do b.ingu. Zrób teraz na wszelki prtsc ekranu, aby było widać że przyznaje Ci zwrotną nagrodę (nie zawsze w panelu rezerwacji pojawia się potem informacja o naleznym zwrocie, ja nie miałam info, ale na wszelki wypadek miałam zrzut, ale nie musiałam korzystać). Robisz normalną rezerwację. Otrzymujesz zwykłe potwierdzenie na emaila i tam jest info o należnym zwrocie (znowu zrobić zrzut na wszelki). Jedziesz,płacisz normalną kwotę z rezerwacji i po powrocie (lub wcześniej) podpinasz do konta kartę (z zaznaczeniem opcji - do zwrotu nagrody) i po jakimś czasie masz zwrot na kartę (może być walutowa - do dostaniesz w walucie, lub PLN - to Ci przeliczą - ja miała PLN i przeliczyli mi po bbbb korzystnym dla mnie kursiepan zielony O zwrocie nagrody przypomną Ci też mailem. Zwrot jest po wymeldowaniu się z kwatery.
Linków do zwrotu są 4, i z każdego można skorzystać 1 raz na rok (rok bieżący, nie kalendarzowy). A jakby był problem ze zwrotem, że się "nie należy" - to po to masz te zrzuty i walczysz z b.ingiem pan zielony

Jest też link polecający - 50 PLN dla korzystającego i tego co Ci link podesłał - 10 razy można skorzystać - jak chcesz to mogę Ci podesłać. Zwrot na kartę po wymeldowaniu.

Jak coś niejasne to pisz...


  PRZEJDŹ NA FORUM