Poszukiwanie kwater na Peloponezie
Witam,
Na początku lipca planujemy wyjazd na Peloponez.
Organizacja wyjazdu z racji tego że do Grecji pojadę samochodem piąty raz - poniekąd spada na mnie.
Pojedziemy na dwa samochody - dwie rodziny 2*(2+2).
Pobyt w 80% raczej polegał będzie na plażowaniu zabawach w wodzie i lenistwie. Te 20% zostawiamy na pewno na Kanał Koryncki, Epidavros jakąś jaskinię, zamek-twierdzę w okolicy i tyle. Żadnych monastyrów muzeów itp!
Na Peloponezie postanowiliśmy zatrzymać się w dwóch lokalizacjach pierwsza to wyspa Elafonisos lub jakaś miejscowość na Pelo w tej okolicy https://www.google.pl/maps/@36.5726464,23.0083309,12z
Druga lokalizacja gdzieś w okolicy plaży Voidokilia czyli gdzieś tu: https://www.google.pl/maps/@36.9469928,21.6822468,13z
Ale do rzeczy.
Jeżeli ktoś na forum posiada kontakty (najlepiej bezpośrednio do właścicieli adresy e-mail, linki do stron) w lokalizacjach które wymieniłem chce i może się nimi podzielić to będę bardzo wdzięczny. Co do kwater to najchętniej gdzieś na peryferiach raczej w wiosce. Miasta i miasteczka raczej odpadają. Do plaży najlepiej aby nie trzeba było jechać godzinę - po prostu max kilka kilometrów.
Kolejne moje pytanie dotyczy mostu na Pelo przy Patras i promu. Czy jest jakiś argument żeby nie jechać mostem i zjechać na prom?
Z góry dziękuję za pomoc!


  PRZEJDŹ NA FORUM