Zanzibar prawdziwy...i inne dziwy:-)
Zaliwżdy w księdze Cojones zapisano,
iż Mężczyzna Prawdziwy raz na rok gniazdo rodzinne opuścić winien,
by z sobie podobnymi w świat ruszyć ku męskiej przygodzieSkoro tak księgi prawią... to były męskie Bałkany (Bułgaria, Macedonia, Kosovo)
Był Dubaj z Omanem.
Była Tajlandia.
A teraz... pora na największą wyspę Tanzanii!

Ogólnie gdy przeglądałem opisy, relacje, filmiki z Zanzibaru dostrzegłem dwa główne nurty:
- romantycy z biur podróży umieszczający mdłe dziubaski na tle pięknych, pustych plaż
- bezdzietne trzydziestoparolatki zachwycające się biegającymi czarnymi oseskami
Hm... a może pora na jakiś... trzeci nurt?

Chociaż to muzułmańska wyspa... to kurcze... tam musi być jakieś życie!

Czy jest tam ono... sprawdźcie z nami....

Uprzedzam jednak... nie będzie łatwo i przyjemnie.
Szczególnie dla romantyków białych plaż, słodziaczków, nadwrażliwych panienek i tych których już teraz zabolały zęby po tym wstępie.
Ale jak to mawiają... nie ma "letko" oczko

Tym nie mniej tych odpornych, zdroworozsądkowych i z dystansem do świata zapraszam na kolejną podróż niezmordowanej widzewskiej ekipycoolUwagi prawne:
Zgodnie z "Dz.U.1993.61.284 - Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności sporządzona w Rzymie dnia 4 listopada 1950 r., zmieniona następnie Protokołami nr 3, 5 i 8 oraz uzupełniona Protokołem nr 2" cytuję: "1. Każdy ma prawo do wolności myśli" - prawdopodobnie będzie możliwe poznanie tamtejszych szczerych myśli autora, do których ma prawo, a ich niewypowiedzenie sprawiło, że nikt nie poczuł się nimi urażony. Jednocześnie nic jak one nie pokazuje tak Zanzi Zanzi:-)       
- bohaterowie wyjazdu to bardzo skromne osoby, więc na selfie wszelakie niech nie liczy ekshibicjonistyczna gawiedź, gdyż w relacji będą korzystać oni z prawa do ochrony swego wizerunku... a jak jakieś zdjęcie może oddać atmosferę to i twarz zamazana oburzenia niech nie wywołuje
- opis każdego dnia postaram się kończyć praktycznymi konkretami, przydatnymi dla tych co to ruszyć chcieli by tą równie ciemną drogą.


  PRZEJDŹ NA FORUM