Grecja GRECJA-forum turystyczno-społecznościowe


W S T E P N I A K Grecja – kraj słońca, błękitnego morza, białych domków i wielkiej historii. Jednocześnie kraj wielkich kontrastów, borykający się z niezliczonymi problemami społecznymi. Biedny kraj bogatych ludzi – takie określenie gdzieś usłyszałam. Czy słuszne? Skąd wzięło się powiedzonko „nie udawaj Greka?” :) Zapraszam do udziału w dyskusji na te i inne tematy… razem możemy spróbować tak naprawde zrozumieć i poznać ten kraj, zobaczyć go z perspektywy nie tylko turysty, ale także potencjalnego mieszkańca… w końcu jesteśmy w Unii :)NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PRACA I ZYCIE CODZIENNE W GRECJI -CZYLI JAK TO WYGLADA Z PUNKTU WIDZENIA POLSKIEGO EMIGRANTA » NAUKA W J. POLSKIM

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

nauka w j. polskim

  
kazusik6
20.06.2012 15:17:23
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #960524
Od: 2012-5-31
witam,

poszukuję uczelni, na której można podjąć studia w j. polskim bez konieczności jeżdżenia na zjazdy na uczelnię do Polski. Jestem zainteresowana również nauka przez internet.
Kierunek: administracja.
Będę wdzięczna za pomoc i opinie na temat uczelni
  
Electra24.05.2018 11:57:01
poziom 5

oczka
  
mapet107
22.06.2012 11:29:35
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #961503
Od: 2012-6-21

Jeśli chodzi o studia przez internet tzw. e-learning to mogę polecić Europejską Wyższą Szkołę Prawa i Administracji. Uczelnia ma w ofercie : studia niestacjonarne z wykorzystaniem techniki kształcenia na odległość oraz studia w formie e-learning. ( prawo)
Siedziba uczelni znajduje się w Warszawie. Uczelnia ma oddział w Londynie, gdzie również prowadzone są zajęcia.
Uczelnia posiada wykwalifikowaną kadrę naukową. Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący. Tematyka poruszana przez wykładowców jest przedstawiana w sposób wyczerpujący i przystępny. Istnieje również możliwość zadawania wykładowcom pytań dotyczących danego przedmiotu i omawianego materiału.
W razie pytań dotyczących studiów można zgłaszać się do Pań z dziekanatu. Są bardzo miłe i udzielają wyczerpujących odpowiedzi.
  
Libratus
20.01.2017 12:59:47
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #2385130
Od: 2017-1-20
Bezpłatna polska szkoła dla najmłodszych- trwa rekrutacja!
Mieszkasz za granicą i chciałbyś, żeby Twoje dziecko mówiło po polsku? Szukałeś rozwiązania, które pomoże Ci w nauce Twojej pociechy? Mamy dla Ciebie sprawdzoną metodę!
Polskie Szkoły Internetowe Libratus to innowacyjny projekt edukacyjny przeznaczony dla dzieci Polaków przebywających za granicą, który umożliwia realizację polskiej podstawy programowej na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Nauka opiera się o Internetową Platformę Edukacyjną, na której znajdują się treści dydaktyczne. Informacje wzbogacone są piosenkami, grami i animacjami, co sprawia, że zajęcia są różnorodne i interesujące dla dzieci. Istotną rolę w edukacji najmłodszych odgrywają także lekcje on-line prowadzone przez polskich nauczycieli.
Każdy rok nauki kończy się egzaminem klasyfikacyjnym. Po jego zdaniu uczeń otrzymuje państwowe świadectwo.
Daj swojemu dziecku szansę na dwujęzyczność! Dołącz do nas rejestrując się na stronie: www.libratus.edu.pl/zapisy2017 . Liczba miejsc ograniczona!

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PRACA I ZYCIE CODZIENNE W GRECJI -CZYLI JAK TO WYGLADA Z PUNKTU WIDZENIA POLSKIEGO EMIGRANTA » NAUKA W J. POLSKIM

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

Katalog stron WWW

katalog stron

Katalog Stron SEO

Katalog stron - Best in Poland

katalog stron turystycznych

Katalog 3CO/a>

wortal migranci

katalog dobre fora